Нова група російських безпілотників залітає з Брянської області – ЗСУ

Нова група російських безпілотників залітає з Брянської області - ЗСУ

Фото: Армія.інформ Дрони з Брянської області летять на Чернігів

Увечері п’ятниці, 15 грудня, окупаційні війська Росії вкотре запустили ударні дрони по Україні з південного та північно-східного напрямків.

На територію України злітає нова група ворожих безпілотників. Про це у суботу, 16 грудня, повідомляють Повітряні сили України ЗСУ. 

За інформацією від Повітряних сил станом на зараз рух ударних БпЛА:

БпЛА в районі Первомайська – курс північно-західний Декілька груп БпЛА через Херсон – в північному напрямку БпЛА в районі Умані Черкаської області – курс західний   Також РФ атакує дронами Київ. Вибухи пролунали у Подільському та Дарницькому районах Києва. Мер міста зяавив про рух безпілотників у напрямку центра міста.    Кличко закликав жителів міста залишатися в укриттях та попередив, що атака триває.    “Загроза не минула. З Чернігівщини в бік столиці рухаються ще дві групи БпЛА”, – попередив він.    Військові повідомляють, що загроза по дронам залишається для: Чернігівської, Київської, Херсонської, Миколаївської, Черкаської, Кіровоградської областей.  

Перед цим у Києві та низці областей була оголошена повітряна тривога. Росія атакує Україну безпілотниками.

Нагадаємо вночі 13 грудня росіяни балістичними ракетами атакували Київ. Їх уламки впали на житлові райони. Під час нічної атаки ворога постраждали 53 людини. 20 із них, в тому числі двох дітей госпіталізували. Тієї ночі було збито 10 ворожих БПЛА і 10 балістичних ракет.

Німеччина передала Україні ЗРК Patriot і ракети

Джерело