Німеччина й далі підтримуватиме Україну – Шольц

Німеччина й далі підтримуватиме Україну – Шольц

23.06.2024 19:15 джерело Німеччина й далі виділятиме гроші на підтримку України, але зробить жорсткішими умови надання фінансової допомоги українцям, які знайшли захист у ФРН.

Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц в інтерв’ю телеканалу ARD, передає джерело.

«Це правда, що є багато громадян, які не згодні з тим, що ми підтримуємо Україну, які також не згодні з тим, що ми ввели санкції проти Росії… Але, на мою думку, немає альтернативи, щоби ми змінили це зараз», – підкреслив Шольц.

Він також визнав, що значна допомога Україні, яку надає Німеччина, є викликом для державного бюджету ФРН, але уряд налаштований «робити те, що наразі необхідно».

Відповідаючи на запитання щодо дискусій у німецькому політикумі навколо соціальних виплат, допомоги з безробіття, яку отримують, зокрема, українські шукачі притулку, Шольц зауважив, що всі, хто може працювати, має це робити, і що не повинно бути так, щоб хтось працював нелегально, приховував таким чином свої доходи і при цьому отримує фінансову допомогу від держави.

«Ми свідомо будемо вживати жорсткіших санкцій проти тих, хто постійно відмовляється від роботи», – сказав очільник уряду, не уточнивши, кого він має на увазі.

Джерело