Нідерланди виділять 60 мільйонів євро на дрони для України – МО

Нідерланди виділять 60 мільйонів євро на дрони для України - МО

Фото: Генштаб ЗСУ Нідерланди виділять 60 млн євро на закупівлю дронів для України

Нідерланди цим фінансовим внеском також стимулюють місцевий бізнес, бо безпілотники можна виробляти на території України.

Нідерланди виділять 60 мільйонів євро для “розвитку потенціалу наступальних безпілотників для України”. Про це у вівторок, 11 червня, повідомляє пресслужба Міністерства оборони Нідерландів.

Зазначається, що 20 мільйонів євро піде на закупівлю FPV-безпілотників через “коаліцію дронів”, створену на початку року в межах Контактної групи з питань оборони України.

Ще 17,5 мільйона євро призначені для закупівлі морських безпілотників.

“Україна може виробляти цей тип безпілотників у своїй країні, тож Нідерланди цим фінансовим внеском також стимулюють місцевий бізнес”, – зазначили у Міноборони Нідерландів.

Решта коштів піде на двосторонні постачання дронів різних типів. У відомстві зазначили, що “нідерландська промисловість також виграє від цього”.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський на полях Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні провів зустріч із Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Лідери обговорили Глобальний саміт миру, а також обмінялися думками щодо прогресу України на шляху до ЄС.

Нідерланди разом із Данією вироблятимуть для України бойові машини піхоти CV90, а також разом із Німеччиною – Patriot.

Також повідомлялося, що Нідерланди нададуть Україні нову партію бойових машин піхоти YPR.

Джерело