Нідерланди “незабаром” передадуть Україні пускові установки Patriot

Нідерланди "незабаром" передадуть Україні пускові установки Patriot

Фото: Міноборони Нідерландів Амстердам скоро передасть Києву пускові установки Patriot

Глава Міноборони Нідерландів запевнив, що Україна має постійну підтримку країни “зараз і в майбутньому”. Країна продовжить підтримувати Україну у формуванні Збройних сил на довгострокову перспективу

Міністр оборони Нідерландів Руден Брекельманс запевнив, що Україна вже найближчим часом отримає обіцяні пускові установки і радар для комплексу ППО Patriot, інформує пресслужба оборонного відомства у неділю, 7 липня.

“Незабаром Україна отримає обіцяні раніше Нідерландами радар комплексу Patriot та три пускові установки. З причин безпеки точні терміни не вказуються”, – наголосив Брекельманс.

З оперативних причин точний час поставок не вказують.

Окрім цього, він зауважив, що Нідерланди продовжать докладати зусиль стосовно навчання українських армійців та постачання систем озброєння, боєприпасів й обладнання.

За словами глави Міноборони, обіцяні F-16 “також не забаряться”.

Відповідні заяви Брекельманс зробив під час візиту до Одеси. Там він на власні очі побачив руйнування у місті. Тож переконався у необхідності “хорошої протиповітряної оборони”.

“Надзвичайно важливо допомогти Україні в цьому як на двосторонній основі, так і в різних коаліціях. На щастя, заклик до додаткових систем тепер привів до результатів”, – додав міністр.

Це вперше після призначення нового уряду міністри закордонних справ та оборони Нідерландів здійснили закордонний візит.

Раніше ми повідомляли, що Нідерланди разом із партнерами передадуть Україні додатковий комплекс Patriot, а також виділять два мільйони євро на проведення криміналістичних досліджень та ідентифікації тіл, загиблих через російську агресію.

Нагадаємо, у неділю президент Володимир Зеленський розповів про плани зміцнювати український флот разом з Британією і Нідерландами.

Джерело