Недбалий пучок на коротке волосся: модні ідеї

Недбалий пучок — на коротке волосся або довге — є однією з найбільш модних зачісок останнього десятиліття. Вона універсальна, комфортна, але дуже стильна і ефектна. З таким укладанням можна хоч на роботу в офіс, хоч на побачення, хоч на червону доріжку. Власне, тому багатьом зіркам так полюбилася ця модна зачіска, інформує Ukr.Media.

Пучки високі, низькі, гладкі і недбалі, підходять усім без винятку. Укладання можна створити на будь-якій текстурі волосся. Більш того, її можна повторити на якій завгодно довжині. Звичайно, на піксі пучок зібрати не вийде, а от на стрижках начебто боба — ще як. Це довели знамениті красуні. Люсі Хейл, Люсі Бойнтон, Брі Ларсон, Емілія Кларк, Ірина Шейк та інші зірки з коротким волоссям, які часто вибирають недбалий пучок в якості зачіски на вихід. Тому, пропонуємо спробувати цю зачіску.

Як створити модний недбалий пучок на короткому волоссі?

Існує величезна кількість варіантів цього укладання. Все залежить від довжини. Якщо у тебе стрижка боб, то твої варіанти — французький, іменований зачіскою — "черепашкою". Стиль 60-х зараз в моді, тому обов'язково спробуй повторити такий пучок.

Створювати укладання зовсім не складно: розділи волосся на дві частини. Один бік скрути в джгут і загорни його всередину, фіксуючи шпильками. Те ж саме повтори з другою частиною волосся. Так у тебе вийде черепашка, як у Люсі Бойнтон. З випущеними біля обличчя пасмами вийде створити ефект навмисної недбалості.

Якщо хочеш більше недбалий пучок, як у Розі Хантінгтон-Уайтлі, зроби джгут із всієї маси волосся (бажано — локонів), а потім загорни його всередину, як би накручуючи на палець. Зафіксуй отриману "черепашку" шпильками.

Другий варіант створення недбалого пучка на короткому волоссі — це укладання у вигляді петлі, як у Крістен Белл. Тут взагалі все просто: збери волосся в недбалий хвіст на потилиці, а потім зроби з нього петлю і зафіксуй резинкою і невидимками. Обгорни пасмо волосся навколо основи хвоста, щоб приховати резинку. Вуаля!

Ну і останній варіант пучка, який ти можеш створити на короткій стрижці начебто подовженого боба — звичайний "бублик" з джгута. Просто згорни його як булочку і зафіксуй шпильками і невидимками.

Пам'ятай, що, створюючи нарочито недбалий пучок на короткому волоссі, важливо залишати декілька випущених пасом біля обличчя. Вони будуть обрамляти його і візуально зроблять більш худим.

Джерело