Названо плани України на полі бою у цьому році

Названо плани України на полі бою у цьому році

Фото: 17 ОТБр Ситуація на фронті стабілізується

У Харківській області ситуація на полі бою зараз краща, вона стабілізувалася, зазначив президент.

Завдання Збройних сил України на полі бою у цьому році полягає в тому, аби не дати російським загарбникам досягти успіху в їхньому наступі. Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції за результатами Саміту миру у Швейцарії в неділю, 16 червня.   “На Харківщині, я вважаю, ситуація зараз краща, вона стабілізувалася. Завдяки нашим воїнам. І найближчим часом, завдяки нашим партнерам, буде посилення наших воїнів, і будуть відповіді загарбникам вже на полі бою міцніші”, – сказав глава держави.   При цьому Зеленський не ризикнув прогнозувати хід бойових дій у 2025 році. За словами президента, все залежатиме від двох речей – сил України на полі бою та результатів дипломатичної роботи.

Нагадаємо, в ніч проти 10 травня російські війська почали наступ на півночі Харківської області. Окупанти захопили близько 10 сіл, переважно у “сірій зоні” і почали бої за місто Вовчанськ. 

За даними ЗСУ, з початку наступу на Харківському напрямку російські загарбники втратили 4000 військових. Росія не відмовилася від планів продовжувати наступ у Харківській області, попри важкі втрати.

Росія не реалізувала Харківську операцію – Зеленський

Джерело