Названо час, за який ракета Кинджал долітає до різних міст України

Названо час, за який ракета Кинджал долітає до різних міст України

Фото: topwar.ru Ракети Х-22 на Ту-95К-22

У четвер, 14 грудня, російські війська вперше з серпня атакували Україну ракетами Кинджал. Між оголошенням про пуски та повідомленнями про вибухи в різних регіонах минали лічені хвилини.

Для того, аби випущена у РФ ракета долетіла до цілі в Україні достатньо лише кількох хвилин. Про це у четвер, 14 грудня, повідомляють автори Telegram-каналу UA War Infographics.

Вони підрахували, скільки ракета Кинджал летить до різних міст України, якщо пуск відбувається з повітряного простору Липецької області РФ.

“Часу на те, щоб перейти до укриттів, дійсно обмаль”, – вказують у Telegram-каналі. 

Так, за розрахунками, до Харкова аеробалістична ракета Х-47М2 долетить за 1,7 хвилини. До Полтави Кинджал летітиме 2,4 хвилини. 

До Чернігова та Дніпра ракета долетить за 2,7 хвилини, а до Запоріжжя – 2,9 хвилини. До Києва вона може долетіти за 3,2 хвилини. 

Трохи більше 4 хвилин ракета Кинджал летітиме до Вінниці – 4,1 хвилини. Старокостянтинова Хмельницької області вона дістанеться через 4,4 хвилини з моменту пуску, до Одеси – через 4,5 хвилини. 

До Львова в разі пуску з Липецької області РФ ракета Кинджал буде летіти 5,4 хвилини. Найбільше часу, аби дійти до укриттів, матимуть мешканці Ужгорода – 6,3 хвилини.  

Названо час, за який ракета Кинджал долітає до різних міст України

  Українські військові збили російську ракету над Дніпропетровщиною.

Нагадаємо вночі 13 грудня росіяни балістичними ракетами атакували Київ. Їх уламки впали на житлові райони.

Джерело