Наступного року Україна виробить мільйон дронів – Зеленський

Наступного року Україна виробить мільйон дронів - Зеленський

Фото: Кадр із відео Президент України Володимир Зеленський

Під час Ставки “було гучно”, бо через бюрократичні радянські процеси тисячі дронів лежали на складі в той час, як вони необхідні на фронті.

Під час пресконференції 19 грудня президент України Володимир Зеленський запевнив, що наступного року в Україні буде вироблено мільйон дронів.

“Я позитивно ставлюсь до виробництва дронів. Повинна бути і структура щодо управління дронів. У мене була зараз ставка, одне із ключових питань – виробництво дронів і постачання. Мільйон дронів у наступному році ми виробимо”, – сказав Зеленський.

Він також зазначив, що під час Ставки “було гучно”, бо через бюрократичні радянські процеси тисячі дронів лежали на складі в той час, як вони необхідні на фронті.

“26 000 дронів лежали на одному складі і не доїхали до фронту через бюрократичний процес. Я просто в шоці, як може не доїхати те, що вироблено нами”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, під час пресконференції Зеленський також повідомив про пропозицію військових керівників додатково мобілізувати 450-500 тисяч людей. Додаткова мобілізація такої кількості громадян може коштувати бюджету до 500 млрд гривень.

Другий рік війни. Брифінг Зеленського онлайн 

Джерело