Наєв заявив, що дізнався про своє звільнення зі ЗМІ

Наєв заявив, що дізнався про своє звільнення зі ЗМІ

Фото: t.me/SerhiyNaiev Екскомандувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв

Сьогодні Сергія Наєва звільнено із посади командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Його замінив генерал-лейтенант Юрій Содоль

Тепер колишній командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв заявив, що дізнався про своє звільнення із посади із засобів масової інформації. Про це він повідомив в Telegram.

“Із засобів масової інформації дізнався про своє звільнення з посади командувача Об’єднаних сил Збройних сил України, яку обіймав із 2020 року. Це був складний час. Один із найважчих періодів історії України. І разом із вами ми з гідністю пройшли цей шлях. Україна зберегла свою свободу і державність. Це заслуга кожного з нас. Але робота не закінчена, війна триває”, – написав Наєв.

Він також подякував усім українцям за патріотизм і значну допомогу українському війську.

“Ваша незламна віра в ЗСУ додає наснаги та сил на подальшу боротьбу з противником. Рухаємося далі”, – написав Наєв.

Як повідомлялось, 11 лютого президент Володимир Зеленський провів кадрові перестановки у керівництві ЗСУ. Президент призначив нових командувачів Десантно-штурмових військ, Сил територіальної оборони та Об’єднаних сил. Зокрема, президент призначив генерал-лейтенанта Юрія Содоля командувачем Об’єднаних сил замість звільненого з посади Сергія Наєва.

Нагадаємо, 8 лютого Зеленський звільнив Валерія Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ, а на його місце призначив Олександра Сирського, який до цього очолював Сухопутні війська.   З посади начальника Генштабу було звільнено Сергія Шапталу, а замість нього призначили Анатолія Баргилевича, який до цього обіймав посаду командувача Сил ТрО. 

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ.

 

Джерело