Найактивніше РФ штурмує на двох напрямках – Генштаб

Найактивніше РФ штурмує на двох напрямках - Генштаб

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook ЗСУ стійко тримають оборону

Майже по всій лінії фронту ворог активно застосовує авіацію. Підрозділи Сил оборони жорстко відповідають на штурмові й наступальні дії загарбників.

Війська РФ найбільшу активність від початку доби проявляють на Покровському та Сіверському напрямках. Загальна кількість бойових зіткнень збільшилась до 81. Про це йдеться у зведенні Генштабу станом на день 28 червня.

Зазначається, що майже по всій лінії фронту ворог активно застосовує авіацію. Підрозділи Сил оборони жорстко відповідають на штурмові й наступальні дії загарбників, знищують їхню піхоту та техніку.

За даними Генштабу, прикордонні населені пункти Сумської та Чернігівської областей продовжують потерпати від артилерійських обстрілів з території РФ. З напрямку Козино (РФ) завдано удару по селу Старикове, з Бєлої Бєрьози (РФ) по Нововасилівці, із Зьорново (РФ) по населених пунктах Хлібороб, Ромашкове та Прогрес.

Водночас під постійними атаками ворожої авіації перебуває Харківщина. Зі сторони Бєлгорода (РФ) терористи завдали три удари сімома КАБами по населеному пункту Липці, два удари шістьма КАБами – по Стариці, чотири КАБи окупанти скинули на Миколаївку, ще по три – на Варварівку та Веселе. Вовчанські Хутори уразили двома керованими авіаційними бомбами.

Тривають бої в районі Вовчанська. На цей час наші воїни відбили чотири з п’яти штурмів противника.

Крім того, десять разів за сьогодні загарбницька армія за підтримки авіації атакувала підрозділи Сил оборони в районах Невського, Макіївки, Торського та Серебрянського лісу на Лиманському напрямку. Дев’ять штурмових дій наші воїни відбили, одне боєзіткнення ще триває.

На Сіверському напрямку окупанти продовжують проявляти активність поблизу Білогорівки, Спірного, Верхньокам’янського, Івано-Дар’ївки, Роздолівки та Виїмки. Від початку доби кількість боєзіткнень тут зросла до 19. По населених пунктах та позиціях наших військ інтенсивно працює ворожа авіація. 14 атак російських загарбників відбито, п’ять – ще продовжуються.

Не полишають окупанти спроб вклинитися в українську оборону на Краматорському напрямку. Українські військові відбили один штурм противника. В районах Часового Яру, Нового та Іванівського продовжуються три боєзіткнення.

Не збавляє ворог темпів наступальних дій також на напрямку Горлівка- Торецьк. Авіація російських окупантів завдає ударів керованими авіаційними бомбами. Сили оборони організовано стримують штурмові дії противника, шість атак відбито, ще один бій продовжується.

На Покровському напрямку від початку доби російські окупаційні війська 21 раз атакували позиції українських воїнів неподалік Воздвиженки, Новоолександрівки, Прогресу, Новоселівки Першої та Уманського. На даний час наші оборонці відбили вже 13 ворожих атак, ще вісім – тривають.

На Курахівському напрямку без успіху завершились п’ять штурмових дій агресора поблизу Красногорівки, Георгіївки, Костянтинівки та Парасковіївки, одне боєзіткнення ще триває. Втрат позицій не допущено.

На Придніпровському напрямку ворог теж безуспішно тричі атакував наших оборонців поблизу Кринок. Населені пункти Ольгинка та Тягинка зазнали удару КАБами.

Нагадаємо, на фронті станом на 22:00 у четвер, 27 червня, відбулося 119 бойових зіткнень. Найгарячішими напрямками протягом дня залишалися Торецький, Покровський та Курахівський.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ витіснили російських загарбників з мікрорайону Канал у місті Часів Яр в Донецькій області. При цьому росіяни не відмовляються від намірів прорватися.

Джерело