Набори для пілінгу обличчя: що це таке і які проблеми можна вирішити

А ви знали, що є косметичні засоби, які допоможуть вирішити відразу безліч проблем зі шкірою обличчя? Багато дівчат переживають через цілого ряду таких неприємних недосконалостей, як, наприклад, дрібні зморшки, нерівний тон обличчя, судинна сіточка, і шукають комплексний продукт для боротьби з ними, інформує Ukr.Media.

Не кожна готова заповнювати всю ванну кімнату величезною кількістю всіляких баночок, і витрачати на їх вибір багато часу. Рішення є — провести процедуру пілінгу для обличчя.

Які проблеми можна вирішити за допомогою доглядових засобів

Щоб шкіра була здоровою і привабливою, вона повинна безперервно регенерувати. На жаль, цей процес може бути уповільнений у зв'язку зі стресами, недосипом, недоліком фізичних навантажень, гормональним збоєм і іншими факторами. Через уповільнення регенерації шкіри виникає безліч недосконалостей.

Набори для пілінг-процедури спрямовані на видалення верхнього відмерлого шару епідермісу. Косметичні продукти покращують регенерацію шкіри і надають комплексну дію, вирішуючи відразу кілька проблем.

Доглядові засоби дозволяють кардинально поліпшити стан шкірного покриву без таких кардинальних заходів, як похід до пластичного хірурга або косметолога.

Розглянемо стан шкіри, при якому показано проведення пілінг-процедур.

Тьмяний колір обличчя

Це одна з проблем що часто зустрічається у жителів великих міст. Шкіра втрачає свіжість і набуває сірувато-блідий відтінок, через що людина виглядає нездоровою. Це сигнал організму про те, що клітини страждають від дефіциту кисню, вологи або поживних речовин, а можливо і всього цього разом.

Деякі з причин недосконалості: забруднене, занадто сухе або холодне повітря, нестача вітамінів і сонця (або, навпаки, надмірне захоплення засмагою), шкідливі звички, недосип, нераціональне харчування. Щоб колір обличчя знову став здоровим, ідеальним є усунення причини проблеми, але це не завжди можливо.

Нерівний тон обличчя

Коли людина молода і здорова, тон її шкіри рівномірний. Але якщо епідерміс страждає від різних стресів, наприклад, надмірного перебування на сонці, дефіциту вітамінів і мікроелементів, шкідливих звичок, то на обличчі можуть з'являтися пігментні плями, розширені капіляри, різні запалення.

Ці недосконалості змушують дівчат постійно користуватися декоративною косметикою з щільним покриттям, приховуючи власний колір шкіри.

Схильність до набряклості

Набряклість часто вказує на збій в організмі, наприклад, порушення водно-сольового обміну, ниркову або серцево-судинну недостатність, алергію і т. д. Але іноді набряк тканин обличчя свідчить лише про зловживання солоними продуктами або прийнятті занадто великої кількості рідини перед сном.

Часто трапляються ситуації, коли потрібно виглядати на всі сто, а часу обмаль. Тоді на допомогу приходить пілінг-процедура, яка покращує мікроциркуляцію — потік крові і лімфи, завдяки чому знижується набряклість.

Пастозність обличчя

Цим терміном називають рихлість тканин обличчя і їх невелику припухлість. Дефект супроводжується блідим кольором обличчя і зниженим тонусом шкіри. Пастозність може бути наслідком захворювань внутрішніх органів, прийому деяких ліків, шкідливих звичок, неправильного режиму дня та інших факторів.

Дрібні зморшки

Сіточка невеликих зморшків починає докучати власницям тонкої і сухої шкіри в досить ранньому віці. Недосконалість проявляється в зв'язку з віковими факторами — уповільненням обмінних процесів всередині клітин, зниженням вироблення гормону естрогену.

Інші причини виникнення дрібних зморшків — підвищена мімічна активність, зловживання засмагою, алкогольними напоями та нікотином, погана екологія, коливання ваги. Сон менше семи годин і регулярні стреси також сприяють ранній появі складок шкіри.

Купероз

Капіляри що чітко проступають, скупчення яких нагадує зірочки або сіточку, називають куперозом. Він надає обличчю хворобливий вигляд, тим самим завдаючи серйозний дискомфорт власникові цієї недосконалості. Регулярне використання спеціальних косметичних засобів може зменшити вираженість симптомів патології.

Як звести до мінімуму недосконалості шкіри

Є набори для пілінг-процедури, що роблять шкіру "порцелянової" за одне застосування. Засоби являють собою заміну апаратних косметологічних процедур і вирішують комплекс найпоширеніших проблем.

Якщо ви плануєте важливий захід і хочете, щоб ваше обличчя світилося здоров'ям, використання набору для проведення пілінг-процедури допоможе привести зовнішній вигляд в порядок.

Засоби спрямовані на зменшення зморшок, звуження пір, ліфтинг-ефект, зняття набряклості, мінімізацію симптомів куперозу, поліпшення кольору і тону шкірного покриву.

Джерело