На Запоріжжі вкрали 350 сонячних панелей із зони бойових дій

На Запоріжжі вкрали 350 сонячних панелей із зони бойових дій

Фото: Запорізька обласна прокуратура Зловмисники викрали 350 сонячних панелей

Членам угруповання вдалося демонтувати та викрасти понад 350 сонячних панелей вартістю понад 1,2 млн гривень.

Правоохоронці викрили злочинне угруповання, яке викрало 350 сонячних панелей з території електростанцій, розташованих в зоні бойових дій у Запорізькій області. Про це повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора в п’ятницю, 29 березня.   Один із підозрюваних розробив схему швидкого збагачення за рахунок майна одного з енергогенеруючих підприємств, яке було залишене власниками через повномасштабне вторгнення РФ та розміщення поблизу лінії оборони Запорізької області.   Розуміючи, що через активні бойові дії у Василівському районі сонячні панелі, які розміщені на території двох електростанцій поблизу Степногірська, залишились без охорони та належного нагляду, вирішив їх викрасти.

До реалізації злочинного плану він залучив двох знайомих, яким запропонував здійснення безпосереднього демонтажу енергообладнання. На себе ж поклав функцію спостерігача за прилеглою місцевістю з метою запобігання викриття.
  За вересень-листопад 2023 року членам угруповання вдалося демонтувати та викрасти понад 350 сонячних панелей вартістю понад 1,2 млн гривень.   Наразі трьом учасникам організованої групи повідомили про підозру у крадіжці чужого майна.

Нагадаємо, раніше запорізькі поліцейські викрили чоловіка, який привласнив авіазапчастини на майже на мільйон гривень.  

Поліція ліквідувала злочинну групу, яка систематично викрадала у державного підприємства нафтосировину з центральних магістралей.

Джерело