На Закарпатті з пострілами затримали п’ятьох чоловіків з човном

На Закарпатті з пострілами затримали п’ятьох чоловіків з човном

Фото: Держприкордонслужба П’ятьох човнярів “збили з курсу” прикордонники на Закарпатті

За організацію “подорожі” чоловіки мали заплатити переправникам від 7000 до 10 000 доларів.

Прикордонники відділу Вилок Мукачівського загону затримали п’ятьох чоловіків, які планували перепливати Тису. Про це повідомила Держприкордонслужба у вівторок, 18 червня.

Інцидент трапився учора ввечері 17 червня. Прикордонний наряд затримав за 150 метрів до кордону п’ятьох чоловіків з гумовим човном. Пошкодивши загороджувальний паркан, чоловіки швидко рухалися у бік річки Тиса, якою пролягає кордон з Угорщиною.

Щоб зупинити зловмисників, які спробували проігнорувати законні вимоги прикордонників, наряд здійснив кілька попереджувальних пострілів.   Затриманими виявилися троє жителів Вінниччини, житель Харківщини та житель Волині. За організацію “подорожі” чоловіки мали заплатити переправникам від 7 до 10 тисяч доларів.

  Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб, причетних до спроби переправлення групи чоловіків через кордон. Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення. Також прикордонники сповістили поліцію про пошкодження загороджувального паркану та виявлення у діях чоловіків ознак злочину.

Нагадаємо, наприкінці травня семеро порушників кордону прорвали загороджувальну сітку, щоб перетнути Тису і незаконно потрапити в сусідню країну.  

У ДПСУ зазначають, що найбільше українців призовного віку гине, перепливаючи Тису на Закарпатті.

Джерело