На Волині вилучили понад 80 тонн фальсифікованої побутової хімії

На Волині вилучили понад 80 тонн фальсифікованої побутової хімії

Фото: БЕБ На Волині вилучили фальсифіковану побутову хімію

На запаковану продукцію клеїли етикетки з назвами відомих торговельних марок. Під виглядом оригіналу товар продавали через мережу Інтернет.

У Волинській області викрили організовану злочинну групу в складі восьми осіб, яка виготовляла фальсифіковані пральні та мийні засоби. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки.

Зазначається, що житель Луцького району для виготовлення та продажу нелегальної продукції залучив співучасників. Разом вони придбали устаткування та сировину, необхідні для виготовлення пральних засобів, тару для розфасовки та наклейки з логотипами іноземних брендів. Підпільне виробництво пральних засобів організували в орендованому приміщенні.

На запаковану продукцію клеїли етикетки з назвами відомих торговельних марок, права інтелектуальної власності на які належать іноземним компаніям. Надалі під виглядом оригіналу товар продавали через мережу Інтернет за цінами нижче ринкових. Реалізовували побутову хімію гуртом та в роздріб.

У фігурантів провели низку обшуків та вилучили понад 80 тонн фальсифікованої побутової хімії. Орієнтовні збитки завдані компаніям правовласникам торгових марок становлять 1,5 млн грн.

Вісьмом фігурантам оголошено підозри.

Раніше повідомлялося, що викрито виробництво фальсифікованих продуктів у Межигір’ї.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині викрили підпільне виробництво пального.

Джерело