На Волині судили священника, який зв’язав дитину і погрожував їй зброєю

На Волині судили священника, який зв'язав дитину і погрожував їй зброєю

Фото: НАБУ Священник, який зв’язав дитину і погрожував їй зброєю, отримав умовний термін

Священник помітив дівчинку, яка рвала черешні біля храму, схопив її за руки й потягнув до гаража. Там обмотав їй скотчем обличчя й тіло так, що дівчинці важко було дихати, а потім прив’язав до труби і погрожував гвинтівкою.

На Волині суд виніс вирок священнику, який зв’язав школярку і погрожував їй зброєю за те, що вона рвала черешні на території церкви. Про це сьогодні, 21 грудня, з посиланням на вирок суду повідомляє Zaxid.Net.

Повідомляється, що інцидент стався ввечері 8 червня в Ковелі на території храму Святої Анни римо-католицької церкви.

Священник помітив дівчину-підлітка, яка рвала черешні, схопив її за руки й потягнув до гаража. Там обмотав їй скотчем обличчя й тіло так, що дівчинці важко було дихати, а потім прив’язав до металевої труби і погрожував гвинтівкою. Тортури тривали приблизно 15 хвилин.

У суді священник пояснив свої дії “надмірною і погано контрольованою злістю щодо вчинку потерпілої, бажанням її налякати і провчити”, розкаявся і повідомив, що компенсував “моральну шкоду потерпілій і вибачився перед її батьками”.

Суддя визнав чоловіка винним у незаконному позбавленні волі малолітньої і призначив рік іспитового терміну, а також зобов’язав заплатити майже 7 тисяч гривень за проведені експертизи.

“Негативна подія, яка сталася в житті обвинуваченого, має здебільшого ситуативний характер, і є винятком, а не правилом. Обвинувачений, через особливості свого стану і нервове виснаження, не знайшов у цьому випадку правильної реакції на дії потерпілої, яка б базувалася на нормах закону і моралі. Його реакція далеко вийшла за межі адекватності. Однак, слід відмітити, що обвинувачений очевидно засуджує в собі цей вихід за межі адекватності і робить все для того, щоб виправити ситуацію”, – йдеться у вироку суду.

Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть подати апеляції.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки затримала депутата міської ради Коростишева на Житомирщині, що входив до складу злочинної організації в регіоні. Він разом з бандою викрадав людей та “вибивав” із них гроші. 

У Дніпрі затримали бандитів, що викрадали людей

Джерело