На Вінниччині директора комунального підприємства судитимуть за мільйонні збитки | Події

Прокурори Вінницької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього генерального директора одного з комунальних підприємств м. Вінниці за фактом службової недбалості, тобто неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам окремих юридичних осіб.

Слідством установлено, що між підприємством та охоронною фірмою впродовж 2017-2021 років укладено низку договорів. За їх умовами виконавець мав забезпечити охорону об’єктів комунального підприємства. Сторони визначили адреси об’єктів, кількість постів охорони та охоронців на кожному.

На виконання умов договорів з охорони замовник щомісячно перераховував узгоджені кошти.

Фактично ж охоронні послуги надавалися не в повному обсязі.

Унаслідок службової недбалості комунальному підприємству завдано збитків на майже 14 млн грн.

За таке правопорушення обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

За матеріалами Вінницької обласної прокуратури

Джерело