На Вінниччині на хабарі попалися прокурор і заступник голови РДА

На Вінниччині на хабарі попалися прокурор і заступник голови РДА

Фото: ГБР Затримання хабарників у Тульчині

Керівник прокуратури, маючи вплив на орган досудового розслідування та підпорядкованих йому прокурорів, вирішив підзаробити на наданих йому державою владних повноваженнях.

На Вінниччині Державне бюро розслідувань затримало на хабарі керівника Тульчинської окружної прокуратури і заступника голови Тульчинської районної державної адміністрації. Про це сьогодні, 8 лютого, повідомила пресслужба ДБР.

“Працівники ДБР затримали керівника однієї з окружних прокуратур Вінницької обласної прокуратури та його спільника – заступника голови державної адміністрації цього ж району. Вони вимагали та отримали хабар від директора одного з держпідприємств за те, що не створюватимуть перешкод при здійсненні господарської діяльності, повернення вилученого майна та закриття кримінального провадження”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що керівник прокуратури, маючи вплив на орган досудового розслідування та підпорядкованих йому прокурорів, вирішив підзаробити на наданих йому державою владних повноваженнях.

“Для вжиття заходів конспірації та уникнення викриття, прокурор залучив до вимагання свого товариша, заступника голови райдержадміністрації, який і висунув підприємцю вимогу про передачу 4 тис. доларів США”, – повідомляють у ДБР.

Гроші передавали у два етапи: 2 тисячі доларів США авансом і ще 2 тисячі доларів після формування прокурором підстав для закриття провадження та досягнення домовленості із місцевими слідчими суддями про скасування арештів на майно, вилучене у кримінальному провадженні.

“Працівники ДБР затримали фігуранта та його спільника після отримання останньої частини у сумі 2 тис. доларів США під час розподілу хабаря. Проводяться невідкладні обшуки за місцями роботи та проживання затриманих, інші першочергові слідчі дії для здобуття всіх доказів вчиненого злочину”, – додають у ДБР.

Готується повідомлення затриманим про підозру і клопотання до суду про взяття їх під варту.

Нагадаємо, викрито посадовця КП Київблагоустрій, який отримав 100 тис. гривень хабаря за дозвіл на торгівлю.

Раніше повідомлялося, що НАБУ і САП завершили розслідування за підозрою двох чинних народних депутатів України та спільника одного з них у наданні хабаря посадовцям у сфері відновлення.

Джерело