На Тернопільщині засудили чоловіка за те, що показував статевий орган

На Тернопільщині засудили чоловіка за те, що показував статевий орган

Фото: smr.gov.ua Під Тернополем чоловік показував свій статевий орган: зняв штани і поклав його на стіл

Чоловіка внесли до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

У Тернопільській області, в селі Забойки біля сільського магазину чоловік чіплявся до трьох дівчат та показував їм свій статевий орган. Тернопільський міськрайоний суд виніс йому покарання, повідомляж ТСН. 

Вказується, що інцидент стався у серпні 2023 року.

“В альтанці біля місцевого магазину сиділи троє неповнолітніх дівчат. До них підійшов чоловік, зняв штани та почав показувати свій статевий орган. Згодом чоловік поклав свій член на стіл біля однієї із неповнолітніх. Дівчата налякались і побігли до магазину, а підозрюваний почав нецензурно лаятись та чіплятись до дітей. Його вгамував продавець магазину”, – йдеться у повідомлені. 

На суді підозрюваний провину визнав, проте відмовився свідчити. Суд визнав його винним за ч.1 ст.156 та 2 ст.156 КК України та засудив його до п’яти років позбавлення волі, замінивши реальний термін на два роки випробувального.

Також його внесли до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітніх осіб.

У Чернівецькій області на дві місяці арештували жителя с. Ржавинці Чернівецького району, який показував сусідці та поліції свій статевий орган.

Нагадаємо, у Львові 18-річна дівчина, яка займалася сексом на зупинці громадського транспорту, отримала усне попередження за хуліганство. Її партнера суд оштрафував на 51 гривню.

Джерело