На Сумщині чоловіка засуджено за збут наркотиків у складі організованої злочинної групи | Події

Сумською обласною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 37-річного чоловіка, який на виконання завдань учасників організованої групи робив так звані «закладки» у м. Охтирка.

Нагадуємо, що, відбуваючи покарання в ДУ «Сумський слідчий ізолятор», один із ув’язнених організував незаконний продаж заборонених речовин у м. Охтирка, залучивши до цього співкамерника та свою співмешканку, яка проживала в м. Охтирка.

Організатор групи у мережі Інтернет купляв особливо небезпечну психотропну речовину PVP та забезпечував її переправлення до м. Охтирка. Також він створив в одному з месенджерів канал, де разом зі співкамерником приймали замовлення від наркозалежних осіб, узгоджували деталі оплати та спосіб передачі психотропів. У свою чергу жінка забирала у визначеному місці посилки, розфасовувала психотропи та розповсюджувала їх по місту, роблячи так звані «закладки».

Час від часу до розповсюдження «закладок» організатор групи залучав обвинуваченого. За грошову винагороду або ж за наркотичну «дозу» чоловік розфасовував та розкладав по місту пакунки. При цьому він не входив до складу групи, а лише виконував їх вказівки.

Діяльність групи припинено в грудні 2023 року.

У суді обвинувачений провину свою визнав, за вироком суду його засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадуємо, що до цього організатора групи вже засудили до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Його співкамерника – до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Співмешканку організатора – до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Джерело