На польсько-українському кордоні стоять тисячі вантажівок

На польсько-українському кордоні стоять тисячі вантажівок

Фото: facebook.com/DPSUkraine В чергах у бік України стоять понад 2000 фур (фото ілюстративне)

Заблокованими залишаються три напрямки: Рава-Руська – Гребенне, Краківець – Корчова, Шегині – Медика.

На ранок неділі, 17 грудня, на кордоні з Україною з боку Польщі залишаються заблокованими три пункти пропуску, там стоять понад 2000 вантажівок. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За його словами, заблоковані Рава-Руська – Гребенне, Краківець – Корчова, Шегині – Медика.

“Станом на ранок, сьогодні, на цих трьох напрямках, в чергах у бік України на території Польщі перебуває десь 2150 вантажних транспортних засобів. Найбільше – навпроти Шегині – Медика. Рух є, але не такий інтенсивний, як це було до 6 листопада або до 23 листопада, коли почалось блокування Шегинь”, – зазначив представник ДПСУ.

Демченко додав, що 11 листопада вдалося розблокувати пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ і рух поступово зростає. За минулу добу цей напрямок перетнули близько 1500 вантажівок в обидва боки.

Водночас черга там залишається: 2400 транспортних засобів очікують в’їзду в Україну, ще близько 1700 зареєстровані на виїзд.

Нагадаємо, напередодні на пункті пропуску Краківець – Корчова помер український водій, який перебував у черзі, утвореній через блокування руху вантажівок з боку польських перевізників. 

Як повідомляв , 6 листопада польські водії почали блокувати рух вантажівок на кордоні з Україною, вимагаючи повернути дозвільну систему для українських перевізників, яку ЄС скасував до 30 червня 2024 року.

Джерело