На Одещині затриманий за крадіжку злодій дарма запропонував хабар слідчому поліції | Події

Співробітники відділення поліції №1 Одеського районного управління поліції № 1 ГУНП в Одеській області викрили фігуранта у крадіжці гаманця з грошима, банківськими картками та документами. Слідчі повідомили правопорушнику про підозру у таємному викрадені чужого майна та звернулися до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у  вигляді тримання під вартою.

Не бажаючи потрапити до слідчого ізолятора, зловмисник вирішив домовитись з правоохоронцями. Фігурант запропонував слідчому одну тисячу доларів неправомірної вигоди за те, щоб той посприяв у обранні йому запобіжного заходу не пов’язаного з триманням під вартою. Про пропозицію хабаря поліцейський повідомив своєму керівництву і були вжиті заходи для документування протиправних дій зловмисника. 

За оперативного супроводу співробітників Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції фігуранта було затримано  в процесуальному порядку у службовому кабінеті слідчого одразу після того, як він надав частину неправомірної вигоди. 

Наразі правопорушнику повідомлено про підозру. За пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

За матеріалами поліції Одеської області

Джерело