На Миколаївщині бійці ДСНС потрапили під обстріл

На Миколаївщині бійці ДСНС потрапили під обстріл

Фото: ДСНС Миколаївщини На Миколаївщині рятувальники гасили пожежу після російської атаки і потрапили під повторний обстріл

Пошкоджено пожежний автомобіль, але ніхто з рятувальників не постраждав. Перечекавши небезпеку, надзвичайники загасили пожежу на площі 1,5 га.

На Миколаївщині російські війська повторно вдарили по місцю пожежі, спричиненої обстрілом, – там уже працювали рятувальники. Про це в понеділок, 8 липня, повідомила пресслужба ДСНС.

“Сталося це вчора надвечір, у с.Дмитрівка. Рятувальники ліквідували пожежу, спричинену обстрілом окупантів, у цей момент ворог їх повторно обстріляв. Пошкоджено пожежний автомобіль, вогнеборці встигли сховатися. На щастя, ніхто з них не постраждав. Перечекавши небезпеку, надзвичайники загасили пожежу на площі 1,5 га”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, навесні в Миколаєві під час гасіння пожежі постраждали п’ятеро рятувальників. Стався вибух невідомого вибухового пристрою, через що зайнялися автівки. Під час гасіння пожежі сталася повторна детонація.

Державна служба з надзвичайних ситуацій України змінила протоколи реагування, що стосуються роботи рятувальників, а також використання інженерної та спеціальної техніки. 

Удар по Харкову: загинули троє рятувальників

Джерело