На Львівщині чотири злочинні угруповання викрито в органзіації та утриманні борделів. ФОТО | Події

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито діяльність злочинної організації та трьох організованих груп, 24 учасникам яких повідомлено про підозру у сутенерстві та утриманні місць розпусти.

Одному із учасників злочинної організації – діючому адвокату та органцізатору повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі.

За даними слідства, у Львові діяли чотири злочинних угруповання. Нелегальний бізнес злочинної організації очолив місцевий житель, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

Він залучив 17 спільників, які створили розгалужену мережу надання інтимних послуг. Адвокату серед іншого була відведена роль забезпечення прикриття їх злочинної діяльності.

У Львові «працювали» 10 постійно діючих салонів-квартир, діяльність яких широко рекламувалася. «Замовлення» на надання інтимних послуг приймалися офісними адміністраторами. Вартість послуги становила від 4000 грн за годину.

Квартири, в яких інтимні послуги надавали понад пів сотні жінок, головним чином були розташовані в центральних районах міста. Для розширення діяльності злочинної мережі на «роботу» запрошували молодих дівчат віком від 18 до 25 років.

Правоохоронці провели обшуки за місцями проживання та у салонах, вилучили чорнові записи, мобільні телефони, транспортні засоби, майже 1,4 млн грн, понад 660 тис доларів США, майже 400 тис євро та іншу валюту.

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи, організатору злочинної організації, адвокату та одному учаснику – безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного слідчого управління Нацполіції України за оперативного супроводу співробітників ДВБ НП України.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Джерело