На кордоні з Угорщиною зупинили 17 ухилянтів

На кордоні з Угорщиною зупинили 17 ухилянтів

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби На кордоні з Угорщиною затримали 17 чоловіків

У мікроавтобусі перебували 17 чоловіків із семи областей – Київської, Львівської, Одеської, Харківської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської.

Сімнадцятьох чоловіків зупинили на кордоні з Угорщиною прикордонники Мукачівського загону. Про Це повідомила пресслужба Західного регіонального управління ДПСУ – Західний кордон в неділю, 30 червня.
  Під час прихованого патрулювання кордону прикордонний наряд відділу Лужанка помітив мікроавтобус Volkswagen, який прямував до кордону.   На затримання транспортного засобу висунулася група реагування. За 200 метрів до держрубежу авто зупинили. У ньому перебували 17 чоловіків із семи областей України – Київської, Львівської, Одеської, Харківської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської.   Усі вони планували незаконно потрапити в Угорщину. За послуги переправників, які обіцяли чоловікам успішний перетин кордону, кожен з них мав віддати від 3 до 12 тисяч доларів.   Затриманих доставили до прикордонного підрозділу для з’ясування обставин та складання протоколів про вчинені адмінправопорушення.

Нагадаємо, раніше на кордоні з Молдовою затримали 24 ухилянтів. Кожен із чоловіків заплатив за незаконну подорож по 12 тисяч євро.

Як повідомлялося, з’явилися нові форми “оплати” за незаконний перетин кордону: замість грошей – фізична праця. 

Джерело