На Київщині викрили три підпільних гральних заклади

На Київщині викрили три підпільних гральних заклади

Фото: БЕБ БЕБ припинило незаконну діяльність трьох підпільних гральних закладів

Заклади були облаштовані в нежитлових приміщеннях та працювали в закритому режимі, ретельно приховуючи діяльність.

У місті Вишневе Київської області викрили та припинили діяльність трьох нелегальних гральних закладів. Про це 6 травня повідомляє Бюро економічної безпеки.

Зазначається, що заклади були облаштовані в нежитлових приміщеннях та працювали в закритому режимі, ретельно приховуючи діяльність. 

Під час проведення обшуків детективи БЕБ вилучили речові докази: понад 30 комплектів комп’ютерної техніки, чекові апарати та чорнові записи.

Відносно гравців, які були в закладі, поліція склала протоколи про адмінправопорушення. Також адміністративні протоколи були складені за фактами порушень правил торгівлі підакцизними товарами.

Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у місті Києві викрили в одному зі столичних бізнес-центрів нелегальне казино та шахрайський кол-центр.

Раніше повідомлялося, що у Київській області припинено діяльність 9 нелегальних гральних закладів, що займалися організацією та проведенням азартних ігор і лотерей в Борисполі, Броварах, Боярці та Вишневому.

Джерело