На Хмельниччині чоловік напав з ножем на військовослужбовця ТЦК

На Хмельниччині чоловік напав з ножем на військовослужбовця ТЦК

Фото: УП (ілюстративне фото) У Хмельницькій області чоловік напав з ножем на військовослужбовця ТЦК

Військовослужбовця доставлено до військового шпиталю міста Хмельницький для надання фахової медичної допомоги.

У Книжківці Хмельницької області чоловік з ножем напав на працівника ТЦК під час перевірки документів. Його затримали, тривають слідчі дії. Про це  11 червня повідомляє Хмельницький обласний ТЦК та СП.

“Під час перевірки документів громадянин 1984 року народження дістав ніж та здійснив напад на військовослужбовця якого поранив у ліве плече зі сторони спини”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що по прибуттю нарядів поліції та огляду речей в порушника було виявлено заборонену речовину та шокер.

Також на місце події прибула карета швидкої медичної допомоги, військовослужбовця доставлено до військового шпиталю міста Хмельницький для надання фахової медичної допомоги. Загрози життю військового немає.

У ТЦК наголошують, що військовослужбовці ТЦК, які беруть участь або організовують оповіщення військовозобов’язаних, відповідно до законодавства є спеціальним суб’єктом, який виконує службові обов’язки під час правового режиму воєнного стану. Відтак образи, опір або перешкоджання їхній діяльності – матимуть наслідки, а порушники нестимуть адміністративну чи кримінальну відповідальність. Особовий склад ТЦК, включно з їх ротами охорони, укомплектовані переважно військовослужбовцями, які втратили здоров’я на війні та визнані непридатними до проходження служби в бойових частинах.

Нагадаємо, двоє жителів Буковини, які напали із сокирами на військових Територіального центру комплектування та соціальної підтримки, постануть перед судом.

Також повідомлялося, що у Києві колишній військовий-втікач напав одного зі співробітників територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Джерело