На Харківщині розширили зону евакуації сімей із дітьми

На Харківщині розширили зону евакуації сімей із дітьми

Фото: Олег Синєгубов / Telegram Голова ОВА повідомив про розширення зони евакуації сімей із дітьми на Харківщині

Прийнято рішення про примусову евакуацію родин із дітьми з населених пунктів Ізюмського, Богодухівського, Куп’янського, Чугуївського районів області.

На Харківщині розширили зону евакуації сімей із дітьми. Рішення ухвалене у зв‘язку з посиленими ворожими обстрілами. Про це 28 червня повідомив глава ОВА Олег Синєгубов.

“Щойно на Раді оборони області ухвалили рішення про примусову евакуацію родин із дітьми з небезпечних для проживання населених пунктів Ізюмського, Богодухівського, Куп’янського, Чугуївського районів області”, – зазначив він.

Йдеться про села Загризове, Маліївка, Шийківка, Богуславка, Нова Кругляківка Ізюмського району. У визначених населених пунктах проживає 12 дітей із 7 родин.

У Богодухівському районі підлягають евакуації 13 дітей з родинами з сіл Олександрівка та Скорики. Також 20 дітей з сім’ями з сіл Моначинівка, Дорошівка Кіндрашівської громади Куп‘янського району.

Крім того, евакуюють 112 дітей з батьками із 5 старостинських округів: Білоколодязького, Юрченківського, Новоолександрівського, Іванівського, Бугаївського Вовчансьої громади Чугуївського району. Загалом 24 населені пункти.

“Уже визначено маршрути евакуації та заброньовані місця тимчасового проживання людей”, – заявив голова ОВА.

Нагадаємо, з частини сіл Борівської громади на Харківщині через посилення російських обстрілів планують примусово евакуювати понад 30 дітей.

Також повідомлялося, що на Донеччині примусово евакуюють дітей із п’яти населених пунктів – із селища Дробишеве Лиманської громади, сіл Нова Полтавка, Новооленівка, Олександропіль, Романівка Іллінівської громади.

Джерело