На Донеччині за тиждень повернули світло для 386 тисяч споживачів

На Донеччині за тиждень повернули світло для 386 тисяч споживачів

Фото: facebook.com/dtekdem/ На Донбасі через негоду серйозні аварії на електромережах

Електропостачання відновлювалось у 420 населених пунктах області, що потерпає від негоди та бойових дій.

На Донеччині, де через аномальну негоду оголошена надзвичайна ситуація регіонального рівня, ремонтно-відновлювальні бригади ДТЕК за тиждень відновили енергопостачання для 386 тисяч споживачів у 420 населених пунктах. Про це повідомила пресслужба компанії у вівторок, 19 грудня.

“Сильне обмерзання, ожеледиця, часом вітер та дощ спричинили масове падіння дерев, а відтак – серйозні аварії на електромережах. Не вщухали в Донецькій області і бойові дії. За тиждень ДТЕК Донецькі електромережі відновила світло для 386 тисяч родин. Наразі вже відновлені найбільші енерговузли та підключені об’єкти критичної інфраструктури. Енергетики працюють  попри втому та колосальні навантаження”, – говориться в повідомленні.

В компанії нагадали, що через аномальні погодні умови 15 грудня на Донеччині рішенням обласної комісії ТЕБ та НС було оголошено надзвичайну ситуацію регіонального рівня.

“Минулого тижня на допомогу енергетикам Донеччини приїхали колеги з Дніпра, Одеси та Київської області. Цього тижня на допомогу їдуть ще декілька ремонтних бригад з інших областей. Всього у відновлювальних роботах задіяні 79 бригад”, – повідомили в компанії.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що ДТЕК підключила енергоблок, пошкоджений ще під час масованих обстрілів минулої зими.

Джерело