На Донеччині підключили 130 тисяч споживачів за аномальної погоди

На Донеччині підключили 130 тисяч споживачів за аномальної погоди

Фото: ДТЭК У Донецьку область приїхали на допомогу додаткові бригади ДТЕК

Крижаний дощ та стабільно мінусова температура стали причиною масштабного обмерзання. Дерева не витримують ваги криги, падають та рвуть лінії електропередач.

У Донецькій області енергетики відновили світло для майже 130 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду. Про це повідомив енергохолдинг ДТЕК у суботу, 16 грудня.

Вказано, що аномальні погодні умови на Донеччині тривають вже близько тижня. Через них у регіоні оголосили надзвичайну ситуацію регіонального рівня. Крижаний дощ та стабільно мінусова температура стали причиною масштабного обмерзання. Дерева не витримують ваги криги, падають та рвуть лінії електропередач.

“Самі лінії вкрилися шаром льоду подекуди втричі товщим за діаметр проводу. Такого навантаження подекуди не витримують не тільки лінії, але й опори. На дорогах – ожеледиця. Енергетики подекуди змушені тракторами дотягувати службову техніку до місць ремонтів”, – йдеться у повідомленні.

Тільки за останні півтори доби на Донеччині відновили світло у 97 населених пунктах. Повернули електрику в оселі 129 596 родин.

Через масштабність ситуації у регіон приїхали на допомогу додаткові бригади ДТЕК з Одеси, Дніпра та Київської області. У відновленнях задіяні 67 бригад.

Крім того у Донецькій області тривають обстріли. За тиждень енергетики ДТЕК відновили світло для понад 40 тисяч родин, знеструмлених через обстріли.

Нагадаємо, вранці у субботу в Україні було знеструмлено 240 населених пунктів через негоду – у Донецькій і Харківській областях.

А напередодні стало відомо, що частина Донеччини знеструмлена. Сталося аварійне відключення повітряної лінії, яка живить місто Костянтинівку та навколишні населені пункти. Також світло частково зникло в районі Слов’янська.

Джерело