На блоках ТЕС і ТЕЦ нові аварійні відключення

На блоках ТЕС і ТЕЦ нові аварійні відключення

Фото: Вінницяобленерго Вчора у Вінницькій області сталася аварія на Ладижинській ТЕС

Наразі електроенергії, виробленої електростанціями, вистачає для забезпечення всіх споживачів, стверджують в Укренерго.

За минулу добу в Україні сталися аварійні відключення на чотирьох блоках теплоелетростанці і одній ТЕЦ. Про це повідомило Укренерго у середу, 20 грудня.

“На теплових електростанціях протягом доби вийшли в аварійний ремонт чотири блока. Включені після ремонту два блока. У східному регіоні вийшла в аварійний ремонт одна з теплоелектроцентралей”, – йдеться у повідомленні.

При цьому стверджується, що наразі електроенергії, виробленої електростанціями, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх споживачів. Рівень споживання залишається високим.

Також Україна веде імпорт електроенергії протягом майже всієї доби зі Словаччини, Румунії та Молдови. Його загальний обсяг 3 981 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 468 МВт. Експорт не ведеться.

Станом на ранок середу знеструмлено через негоду 21 населений пункт в Дніпропетровській області. Залишається складною ситуація в Донецькій області – на ранок в області залишається знеструмленими понад 60 населених пунктів. Також тривають роботи з відновлення енергоживлення споживачів в Харківській області.

Через технічні пошкодження є знеструмлені споживачі у Львівській області.

Через бойові дії та з інших причин без світла  залишається 442  населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Херсонській, областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Нагадаємо, 19 грудня у Вінницькій області сталася аварія на Ладижинській ТЕС. Без електропостачання залишилося кілька районів. Аварію ліквідували у той же день.

Також вчора повідомлялося, що в Україні відключили три блоки на ТЕС: один з них вийшов в аварійний ремонт, ще два – в поточний.

Джерело