МОУ дозволило військовим частинам перейти на електронний облік майна

МОУ дозволило військовим частинам перейти на електронний облік майна

Фото: Міноборони України У Міноборони дозволили електронний облік майна у військових частинах

У разі переходу залишається лише електронний облік, вести паперові журнали та дублювати інформацію заборонено, повідомили в міністерстві.

У Міноборони України дозволили військовим частинам перейти на електронний облік військового майна. Про це сьогодні, 10 лютого, повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Повідомляється, що Міністерство оборони України продовжує спрощувати облік військового майна та позбуватися зайвих паперів у війську: внесено зміни до наказу Міністерства оборони №440 «Про затвердження Інструкції з обліку військового майна у Збройних Силах України».

“У середньому командир роти наразі витрачає 50-80% свого робочого часу на бюрократію. Облік майна є одним з найбільш об’ємних бюрократичних процесів. Наказ створює можливості для автоматизації”, – зазначила заступниця міністра оборони з цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко.

Зазначається, що відтепер військові частини зможуть вести облікові регістри та допоміжні документи (журнали щодо майна) тільки в електронній формі.

“У разі переходу залишається лише електронний облік, вести паперові журнали та дублювати інформацію заборонено”, – йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

МОУ дозволило військовим частинам перейти на електронний облік майна

   

Нагадаємо, парламент ухвалив закон про електронний реєстр військовозобов’язаних Оберіг та автоматичне отримання посвідчення УБД.

Зеленський: Паперової роботи у війську стане менше

Джерело