Молода мати влаштувала бенкет заради помсти колишньому, адже це був єдиний спосіб присоромити новоспеченого татуся

Молода мама з Бразилії довго намагалася довести своєму колишньому хлопцеві, що саме він — батько дитини. Але той брати на себе відповідальність не хотів, вимагаючи офіційного доказу. І отримав його — разом з бонусом у вигляді нестримних веселощів. Помста вийшла солодкою (у прямому сенсі), інформує Ukr.Media.

Мілена Брандао з Бразилії не стала впадати у відчай, коли її партнер (вже колишній) засумнівався, що дівчина вагітна саме від нього. Замість цього вона помстилася хлопцеві з розмахом, влаштувавши вечірку, після якої тисячі людей переконалися, що саме колишній є батьком малюка.

Пара почала зустрічатися у грудні 2019, але їх роман тривав недовго. Вони жили разом кілька місяців у місті Озаску. Ідилія могла б тривати вічно, але Мілена завагітніла. А її партнер через шість місяців вирішив, що він недостатньо впевнений у тому, що саме він — батько дитини.

"Коли я сказала йому, що я абсолютно впевнена у тому, що це його дитина, він відповів мені, що у нього є сумніви з цього приводу. Загалом, він сказав, щоб я зробила тест на батьківство", — каже Мілена.

Витримати таку заяву від тата свого майбутнього малюка Мілена не змогла, тому на сьомому місяці вагітності вона повернулася до себе додому, у невелике містечко Іаті. Незабаром там вона народила хлопчика, якого назвала Отто.

Думка про те, що батько дитини не визнає малюка, мучила дівчину. Вона вирішила, що якщо хлопець хоче переконатися у власному батьківстві — він отримає результати тесту. Коли Отто виповнилося п'ять місяців, Мілена зробила тест.

Наприкінці лютого їй прийшли результати, і батьківство підтвердилося. Але дівчина вирішила, що просто відправити їх колишньому — це занадто просто. Щоб провчити і присоромити горе-батька, вона прислухалася до поради своєї подруги і влаштувала вечірку з цієї нагоди.

Урочистий захід мама провела на початку березня. Вона замовила тортики і кульки, всередині яких були конфеті. Ключовий момент — оголошення результатів тесту — молода мама записала на відео, яке опублікувала у себе у інстаграмі.

"Отже, батько Отто попросив зробити ДНК-тест. З цього приводу я вирішила влаштувати вечірку", — говорить Мілена на відео.

"Якщо тест на батьківство виявився позитивним, то конфеті всередині кульки будуть сріблястими, а якщо негативним — синіми".

Потім, бразилійка із захопленням лопнула кульку, і на неї посипалися срібні конфеті.

Ролик дівчина записала у колі своїх друзів і родини, але не лише вони оцінили її ідею присоромити колишнього бойфренда. Відео зібрало 32 тисячі лайків і майже 3 тисячі коментарів.

Мілена каже, що наступного дня після вечірки і публікації ролика у соціальних мережах, її колишній подзвонив і сказав, що з нею зв'яжеться його адвокат.

Чим насправді закінчилася історія — ніхто не знає, але можна сміливо стверджувати, що помста дівчини була солодшою за тортики на вечірці.

Джерело