МО дозволило експлуатацію 13 боєприпасів для БпЛА та гранатометів

МО дозволило експлуатацію 13 боєприпасів для БпЛА та гранатометів

Фото: Міноборони Украини Міноборони допустило до експлуатації ще 13 боєприпасів різних типів

Також кодифіковано 15 зразків військової техніки та озброєння, зокрема роботизований наземний ударний комплекс, 40-мм автоматичний гранатомет та ін.

Міністерство оборони впродовж минулих двох тижнів допустило до експлуатації у Збройних Силах України 13 боєприпасів різних типів. Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, передає АрміяInform.

“Серед боєприпасів, які були допущені до експлуатації Міністерством оборони України впродовж попередніх двох тижнів, – 9 типів боєприпасів до БПЛА: багатоцільові, комбінованої дії, осколково-фугасні, кумулятивно-осколкової дії. Крім того, допущено ще 4 типи боєприпасів для підствольних гранатометів. Це розробки вітчизняних підприємств, які підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових”, – зазначив він.

У цей же період кодифіковано 15 зразків військової техніки та озброєння, зокрема роботизований наземний ударний комплекс, 40-мм автоматичний гранатомет, тактичні засоби радіоперешкод баражуючим боєприпасам та 7 безпілотних авіаційних комплексів різних модифікацій.

Також, за словами заступника міністра, завершено випробування кількох зразків БпАК типу FPV, 120-мм гранатомета, протипіхотної ручної гранати, мінного трала вітчизняного виробництва. Тривають випробування стрілецької зброї, зокрема нових зразків кулеметів.

Нагадаємо, обсяги виробництва українського військово-промислового комплексу (ВПК) у 2023 році зросли втричі порівняно з 2022 роком. Крім того, у 2024 році очікується збільшення ще в шість разів.

Також повідомлялося, що під час візиту до США президент України Володимир Зеленський провів зустріч із керівниками американських оборонних компаній.

Джерело