Містичні місця планети, які дотепер є загадкою

На планеті існують місця, які зберігають таємниці, досі незвідані людиною, інформує Ukr.Media.

Хейчжу

Є в Китаї моторошне місце, покрите зловісними таємницями і повір'ями. Місцеві називають його «Хейчжу», що означає «Спляча смерть» або «Чорний Бамбук». Кожні кілька місяців в цій похмурій долині зникають безслідно люди і тварини. Загальна площа бамбукового лісу становить близько 180 м2.

Сігірія

Левова гора, як називають її місцеві поселенці, підноситься на 350 метрів від землі. За легендою, ще в п'ятому столітті на цій горі був ув'язнений король міста Анурадхапура, після того, як його старший син Касап вступив в змову з радником. Жадаючи влади, вони зрадили короля і захопили трон. Доля ж законного короля залишилася невідомою, оскільки всі дані про події тих часів були безповоротно загублені.

Київ

Важко повірити, але багато любителів езотерики стверджують, що Київ стоїть на містичному місці, де знаходиться перехід в інші світи. Саме тому у столиці України стільки таємничих місць, оповитих таємницями і легендами. Одне з них – Міст самогубців, з якого століття тому кинувся у воду юнак від нерозділеного кохання. Чимало повір'їв пов'язано і з Лисою горою, на якій нібито збирається на Шабаш всяка нечисть.

Долина Омо

Про це місце ходять легенди. Подейкують, що тут мешкали стародавні племена, які володіють неймовірними секретами магії. А ще ефіопи полювали на диких звірів без зброї, що здивує будь-яку розсудливу людину. Жителі долини були настільки згуртованими і дружними, що домовились і після смерті не покидати рідних місць. Тому, вважається, що їх душі досі живуть там у містичному подобі.

Джомолунгма

Гора Джомолунгма є не тільки найвищою точкою планети, але і найбільш містичним місцем на землі. Відомо, що тут живуть пустельники, які добровільно відмовилися від мирської суєти, віддавши перевагу усамітненню. У світі тибетців панує свобода, спокій і умиротворення. Люди складають легенди про їх безсмертя, неймовірні здібності і силу. Про магію, філософію і мудрість тибетських жителів знають по всьому світу. Їх головний секрет – єднання з природою, від якої вони черпають свою силу.

Стоунхендж

Стоунхендж надихнув багатьох письменників, сценаристів і кінематографів на створення літературних, документальних та художніх творів. Вся справа в тому, що це місце проживання дивовижних каменів пов'язують з ім'ям містичного персонажа Мерліна. Досі не відома справжня історія створення Стоунхенджу, що дає привід місцевим жителям вірити в чудеса, які відбуваються з волі великого мага. Людина так влаштована, що підсвідомо живить пристрасть до всього загадкового і таємничого. І це прекрасний привід стикнутися з містикою особисто, запланувавши поїздку в одну з цих дивовижних місць в найближчу відпустку.

Джерело