Місячний календар стрижки волосся на липень 2024 року — перетворення буде успішним

Експерти рекомендують вибирати сприятливі з енергетики дні, щоб перетворення було успішним, стало запорукою відмінного настрою та самопочуття. Нова зачіска, як і доглядаючі процедури додадуть оптимізму і допоможуть впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до щастя, інформує Ukr.Media.

1, 2 липня: перші дні липня спадний Місяць проведе в сузір'ї Тельця. У цей період нова зачіска стане порятунком від нудьги та смутку. Преображення варто довірити професіоналові, щоб отримати бажаний результат. Нова зачіска триматиметься тривалий час, тому образ важливо ретельно продумати.

3, 4 липня: локони знайдуть силу і яскравий блиск, якщо підстригти їх під впливом спадного Місяця в сузір'ї Близнят. Пара днів буде сприятливою і для доглядаючих процедур, завдяки яким вдасться зміцнити волосся по всій довжині, зробити його гладким і слухняним. Для цього підійдуть як професійні, так і народні засоби.

5, 6 липня: у цей період стрижка волосся може спровокувати неприємні емоції. 6 числа, в день Молодика, астрологи рекомендують відмовитися від відвідування майстра. Місяць у Раку впливає на емоційний стан, тому настрій може змінюватись кілька разів на день.

7, 8 і 9 липня: змінювати імідж під впливом зростаючого Місяця в сузір'ї Лева загрожує зривом планів. У цей період варто відмовитися від стрижки, щоб не викликати на себе дрібних проблем і негараздів. Ці дні підходять для піклування про себе та зміцнення імунітету.

10, 11 липня: стрижка волосся в початковій стадії зростаючого Місяця буде благотворно впливати на локони. Вплив союзу Діви нейтрально, а отже, можна сміливо змінювати імідж, робити акцентні зачіски та насолоджуватись отриманим результатом. Астрологи рекомендують не стригтися вдома, щоб не зіпсувати структуру волосся.

12, 13 і 14 липня: зростання Місяця у Терезах породжує сумніви і невпевненість. Це означає, що з новим образом краще почекати. Стригти волосся не заборонено, проте найкраще зупинити вибір на коригуванні наявної зачіски та незначному укороченні локонів.

15, 16 липня: прекрасні дні чекають нас під час перебування нічного світила в сузір'ї Скорпіона. Нова стрижка посилить чарівність та підкреслить природну красу. Записуватися до майстра бажано вранці, щоб залучити удачу та процвітання у своє життя.

17, 18 липня: нейтральні пару днів чекають нас під впливом зростаючого Місяця в Стрільці. Стригти локони астрологи рекомендують 17 числа, щоб залучити фінансову удачу. Зміна іміджу 18 липня допоможе залучити до життя любов і гармонію.

19, 20 та 21 липня: зростання Місяця в Козерозі завершиться Повним місяцем 21 липня. Стрижка волосся подарує позитивні емоції, якщо записатися до майстра 19 числа. В інші дні новий образ може завдати більше клопоту, ніж радості. Локони будуть неслухняними, а надмірна увага може стати причиною роздратування.

22, 23 липня: Місяць спадає в сузір'ї Водолія. Цей період — чудовий час для того, щоб змінити не лише імідж, а й спосіб життя. Яскрава зачіска буде доречною для тих, хто не боїться викликів долі, готовий активно працювати над створенням добробуту та отримувати заслужені нагороди.

24, 25 липня: у період, коли Місяць спадає в Рибах, не варто робити різких рухів. У цей період стрижка волосся принесе успіх, якщо відтворити образ, який вже допомагав залучити успіх. Стрижку волосся краще запланувати на вечірній час.

26, 27 липня: вплив Місяця в Овні допомагає нам звільнитися від усього зайвого і залишити минуле за спиною. Цьому сприятиме і нова зачіска. Важливо пам'ятати про процедури, що доглядають, які особливо актуальні в спекотні літні дні.

28, 29 липня: Місяць у Тельці — гарний час для того, щоб змінити стрижку. Новий образ допоможе відчути себе впевненіше та дати відсіч негативно налаштованим людям. Стрижку волосся важливо довірити перевіреному майстру, щоб отримати бажаний результат та тривалий час насолоджуватися своїм відображенням.

30 липня 31: завершити другий місяць літа на позитивній ноті допоможе стрижка волосся. Під впливом спадного Місяця у Близнюках можна погоджуватися на яскраві стрижки, які допоможуть пробудити творчу енергію та відкривати нові горизонти.

Джерело