Міноборони не підтримало збільшення терміну оновлення даних у ТЦК

Міноборони не підтримало збільшення терміну оновлення даних у ТЦК

Фото: Чернігівський обласний ТЦК та СП (ілюстративне фото) Міноборони не підтримує збільшення до 150 днів терміну оновлення даних

У відомстві не бачать підстав для збільшення термінів оновлення даних для військовозобов’язаних у ТЦК до 150 днів.

Міністерство оборони України не підтримує збільшення терміну оновлення військово-облікових даних для військовозобов’язаних з 60 до 150 днів. Про це заявив речник відомства Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону у вівторок, 25 червня.

За його словами, наразі немає підстав для збільшення термінів оновлення даних для військовозобов’язаних у ТЦК з 60 до 150 днів.   “Насправді наразі кінцевим терміном оновлення своїх даних залишається 16 липня згідно з чинним законодавством. Консультації і дискусії з цього приводу тривають, втім зараз ми не бачимо підстав для того, щоб цей термін продовжувати до 150 днів, адже є застосунок Резерв+, в якому можна оновити свої дані протягом кількох хвилин”, – зазначив речник Міноборони.   За словами Лазуткіна, ініціативи щодо впровадження подовжень термінів для оновлення даних військовозобов’язаних українців спостерігаються з боку певних депутатів, але позиція Міноборони наразі збігається з нормами, які прописані у законі.

Нагадаємо, згідно з новим законом про мобілізацію, усі військовозобов’язані повинні оновити свої дані протягом 60 днів після 18 травня. Це можна зробити через додаток Резерв+, у ТЦК або ЦНАПі.
  Серед тих громадян, хто оновив свої дані від 18 травня, 1,1 млн військовозобов’язаних придатні до призову. Загалом дані вже оновили 2,3 млн українців.

У Резерв+ запустять автоматичне надання відстрочки

Джерело