Міноборони: Британія і Швеція поповнили коаліцію дронів

Міноборони: Британія і Швеція поповнили коаліцію дронів

Фото: Міноборони України Засідання у форматі Рамштайн відбулося 23 січня

Коаліцію дронів та РЕБ створили Україна та Латвія у грудні. Тепер вона налічує чотири країни-учасниці.

Швеція і Велика Британія приєднуються до нещодавно створеної коаліції дронів. Про це повідомило Міністерство оборони України у четвер, 25 січня.

Вказано, що міністр оборони Швеції Поль Джонсон оголосив про це рішення під час засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі Рамштайн 23 січня.

Також про намір приєднатися до коаліції – і стати її співлідером разом із Латвією – оголосила Велика Британія.

Відомо, що коаліцію дронів та РЕБ створили Україна та Латвія. Рішення про це ухвалили під час візиту міністра оборони Латвії Андріса Спрудса до Києва. Тепер вона налічує чотири країни-учасниці.

За словами заступниці міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерини Чорногоренко, воювати мають технології, а не люди.

“Посилення та розвиток виробництва безпілотних систем дасть змогу трансформувати армію та зробити новітні технології сьогоднішньою реальністю”, – сказала вона.

Раніше Чорногоренко представила партнерам потребу України в безпілотних системах, засобах радіоелектронної боротьби та технологіях, що захищатимуть критичну інфраструктуру.

Нагадаємо, прем’єр Британії Ріші Сунак під час візиту до Києва у січні оголосив, що Лондон виділить 200 млн фунтів стерлінгів на виготовлення різних БПЛА для українських військових.

Джерело