Масове поховання в Ізюмі: 40 загиблих ідентифікувати не вдалося

Масове поховання в Ізюмі: 40 загиблих ідентифікувати не вдалося

Фото: Харківська ОВА Місце масового поховання в Ізюмі

В записах, які вела ритуальна служба, було багато позначок “неопізнаний чоловік”, “неопознана жінка”.

Начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов повідомив, що 40 загиблих із масового поховання в Ізюмі Харківської області не вдалося ідентифікувати, оскільки немає ДНК-матеріалу для порівняння від імовірних родичів жертв, передає Укрінформ.

“На жаль, 40 людей ідентифікувати не вдалося, про них ми не знаємо… У нас немає паспортних даних, які б давали розуміння, хто це може бути. Ми маємо ексгумовані тіла в поганому стані”, – зазначив він.

Болвінов додав, що в записах, які вела ритуальна служба, було багато позначок “неопізнаний чоловік”, “неопознана жінка”.

“Одна справа, коли людина заявляє, що її родич – імовірно загиблий з поховання, називає нам прізвище, по батькові. Це ми називаємо, умовно, попередньою ідентифікацією, оскільки ми повинні юридично дуже чітко визначити, що саме ця людина є родичем. Для цього нам потрібно мати збіг ДНК, тому що стан тіл не дозволяє візуально ідентифікувати людину. Звичайно, якщо б ми знали прізвища та по-батькові, то якнайшвидше провели б цю роботу. Щоб мати підтверджений юридичний факт смерті та належним чином поховати людину. Ймовірно, що ці 40 неідентифікованих – люди, які не мали родичів або це цілі родини. Принагідно я звертаюся до жителів Ізюма, які залишаються в місті та тих, які виїхали, якщо в них є зниклі родичі, чи вони вважають, що хтось із них міг бути у масовому похованні, зверніться до поліції”, – заявив начальник Слідчого управління ГУ Нацполіції в Харківській області.

Раніше повідомлялося, що з масового поховання на околицях Ізюма Харківської області не вдалося ідентифікувати 57 осіб.

Нагадаємо, на Миколаївщині ексгумували тіла двох людей, загиблих від рук окупантів.

Джерело