Лубінець: За українську мову окупанти жорстоко б’ють і кидають “на підвал”

Лубінець: За українську мову окупанти жорстоко б'ють і кидають "на підвал"

Фото: Дмитро Лубінець / Телеграм Повернення з окупованої території

Нещодавно з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося виїхати чоловікові й жінці, яких піддавали тортурам через мову.

За українську мову на тимчасово окупованих територіях жорстоко б’ють і кидають “на підвал”. Про подружжя, якому довелося пережити знущання через мову, розповів омбудсмен Дмитро Лубінець.

Нещодавно з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося виїхати цивільному подружжю. Чоловік і дружина майже два роки перебували на окупованій території, де з них знущалися загарбники.

Лубінець: За українську мову окупанти жорстоко б'ють і кидають "на підвал"

   

“Жінку двічі водили “на підвал” та жорстоко побили через те, що вона розмовляла українською мовою! Тричі чоловік і жінка намагалися виїхати на підконтрольну Україні територію: перший раз на їхніх очах розстріляли евакуаційну машину, другий – українців побили. Лише третя спроба виявилася вдалою… Жінка розповідає, що коли була на підконтрольній території, стала на коліна та поцілувала землю”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що окупанти вдаються до нових методів терору на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Поліцаї при перевірці телефонів змушують людей видаляти українські номери: їм всюди ввижаються “агенти СБУ”.

Омбудсмен розповів, як з окупації на Донеччині повернули 80-річну жінку

Джерело