Литва передала Україні нову військову допомогу

Литва передала Україні нову військову допомогу

Фото: Минобороны Литвы Україна отримала нову військову допомогу від Литви

Йдеться про кілька мільйонів патронів і кілька тисяч боєприпасів до переносних протитанкових гранатометів малої дальності.

Литва передала Україні нову партію військової допомоги. Про це повідомляє Міноборони Литви.

Йдеться про кілька мільйонів патронів і кілька тисяч боєприпасів до переносних протитанкових гранатометів малої дальності, а також близько тисячі розкладачок.

Ми чуємо настійні прохання України та продовжуємо нашу підтримку відповідно до висловлених потреб. Ми активно заохочуємо наших союзників робити те ж саме, – заявив міністр національної оборони Литви Арвідас Анушаускас.

Крім передачі військової техніки та обладнання, Литва також активно навчає українських військових, надає українцям лікування та реабілітацію, готує експертні консультації, виділяє кошти в міжнародні фонди підтримки України.

Також зазначається, що у Литві вже склали довгостроковий план підтримки на 2024-2026 роки, який включатиме військову підтримку України на 200 млн євро.

Нагадаємо, у листопаді Литва надала черговий пакет військової допомоги Україні. Українські військові отримали набої калібру 7,62×51 мм, системи дистанційного підриву та зимове спорядження.

Також повідомлялося, що Литва відремонтувала для ЗСУ перші танки Leopard 2.

Джерело