Латвійську компанію підозрюють у постачанні електронних компонентів військового призначення для РФ

Латвійську компанію підозрюють у постачанні електронних компонентів військового призначення для РФ

11.12.2023 14:00 джерело Служба держбезпеки Латвії (СДБ) порушила кримінальну справу проти зареєстрованої в країні компанії, яку підозрюють у постачанні до Росії електронних компонентів військового призначення.

Про це повідомляє латвійський мовник LSM, передає джерело.

Згідно з отриманою в ході розслідування СДБ інформацією, зареєстрована в Латвії компанія постачала до Росії електронні компоненти, які використовуються під час виробництва військової продукції, на суму понад пів мільйона євро.

4 грудня цього року в рамках кримінального процесу служба провела кримінально-процесуальні дії щодо шести пов'язаних з латвійською компанією об'єктів у Ризі, під час яких вилучено велику кількість документів та носіїв інформації для подальшого розслідування.

У ході кримінального процесу затримано трьох осіб, пов'язаних із фірмою. Двоє з них поміщені під варту, а щодо одного із затриманих застосовано запобіжний захід, не пов'язаний з позбавленням волі.

Як повідомлялося, у середині жовтня Служба держбезпеки Латвії (СДБ) також проводила кримінально-процесуальні дії за підозрою у забезпеченні ресурсами збройних сил РФ – загалом у п'яти об'єктах.

Джерело