Лайфхак з ковдрою, який дозволить дитині не розкриватися вночі

Багато мам стикається з тим, що їхні діти перевертаються уві сні і, як наслідок, розкриваються. Одна справа, коли малюк спить поруч з вами — тоді ковдру можна поправити тут же, але якщо малюк спить в окремій кімнаті, то краще з цим щось придумати, щоб не бігати до дитини всю ніч. І вихід є!

Мама придумала лайфхак: як зробити зручну ковдру, яка не буде розкриватися, навіть якщо дитина перевертається дуже сильно. Причому ви можете зробити її власноруч навіть вдома або ж віддати в ательє. Як ви можете побачити нижче, дівчина з'єднала краї ковдри блискавкою, а зверху зробила отвір для голови і пришила гудзики, які вона застебнула біля шиї — так ваша непосида завжди буде залишатися в теплі, інформує Ukr.Media.

А зараз розповімо про невеликий лайфхак, який допоможе матусям висипатися. Якщо малюк вимагає уваги вранці, а вам хочеться ще трохи подрімати, знайдіть цікаве заняття, яке займе дитину на 15-20 хвилин. Цього часу буде достатньо для того, щоб додивитися ранковий сон.

  • Наприклад, спритні мами з вечора ставлять в дитяче ліжечко (до ніг малюка) кошик з іграшками. Коли дитина прокидається, вона насамперед бачить іграшки — і займається своїми справами. Для дітей старшого віку — улюблену книжку.
  • Або поруч з ліжечком поміщають пляшечку з чаєм і печиво. Головне — привчити малюка, щоб поводився тихо, поки мама спить.

Джерело