Кулеба повідомив про годинну розмову із Сіярто

Кулеба повідомив про годинну розмову із Сіярто

Фото: Getty Images Дмитро Кулеба вперше поговорив з Петером Сіярто за час війни з Росією

Міністри обговорили майбутнє рішення Європейської Ради щодо відкриття переговорів про членство України в ЄС.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з угорським колегою Петером Сіярто. Про це він повідомив у Instagram в понеділок, 11 грудня.

“Щойно завершив зустріч із міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто. Ми говорили годину. Була дуже довга, щира розмова. Ми давно одне одного знаємо, хоча справді від початку повномасштабного вторгнення Росії вперше так сіли й ґрунтовно поговорили. Ми чесно відповідали на запитання одне одного”, – розповів Кулеба.

Він нагадав, що в України та Угорщини “є питання одне до одного”.

“Безумовно, головною темою було рішення Європейської ради щодо відкриття переговорів про членство України в ЄС. Розумію, що всі чекають відповіді: так чи ні? Дайте трохи часу”, – сказав міністр.

За словами Кулеби, тепер він буде доповідати президенту Володимиру Зеленському, а Сіярто доповідатиме своєму прем’єр-міністру Віктору Орбану.

“Тим часом хочу дати один сигнал. Я ясно сказав: Петере, у нас спільне майбутнє в Європі. Ми маємо туди якнайшвидше дійти. Разом”, – резюмував Кулеба.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dmytro Kuleba (@dmytro_kuleba)

Раніше очільник МЗС заявив, що можлива відмова Євросоюзу почати переговори з Україною через позицію Угорщини матиме “катастрофічні наслідки”, але не зупинить процесу розширення ЄС – наша країна все одно буде членом блоку.

Сіярто збрехав про кількість біженців з України в Угорщині

Джерело