Командувач Сухопутних військ ЗСУ привітав піхоту

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк оприлюднив привітання з Днем піхоти.

Про це йдеться в його повідомленні.

«Вони — кулі, що несуть смерть ворогу. Вони — мить, що змінює нашу епоху. Вони — світло, що зігріває Батьківщину. І темрява, що лягає на ворога. Вони — воїни, визволителі, переможці. Вони — українські піхотинці, основа Сухопутних військ та нашої стійкості на фронті», — сказано в привітанні.

За словами Олександра Павлюка, воїни-піхотинці щосекунди приймають на себе найпотужніший удар російського агресора, несуть найважчий тягар війни. Їх робота часто залишається невидимою. Але саме піхота тримає фронт на своїх плечах, титанічними зусиллями пхає ворога в пекло.

«Героїчна робота. Надскладна. На захисті життя від смерті, на стороні світла проти найчорнішої темноти. В умовах, які неможливо побачити чи уявити, якщо не бував на позиціях. Піхотинці! Бойові побратими та посестри! Вітаю кожного та кожну з вашим днем! Нехай ворожі кулі оминають вас! Нехай сила вашої волі зберігає свою міць, наближає перемогу України!  Вшануймо в цей день й памʼять про воїнів-піхотинців, що віддали за Україну найдорожче — своє життя! Помстимося за кожного та кожну!» — зазначив він.

Джерело