Колишній старості села на Херсонщині повідомлено про підозру у держзраді

Колишній старості села на Херсонщині повідомлено про підозру у держзраді

Фото: iz.ru СБУ повідомила про підозру у держзраді

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення фігурантки до відповідальності.

Повідомлено про підозру у держзраді колишній старості села Володимирівка Херсонської області, яка очолювала місцеву окупаційну адміністрацію. Про це повідомляє управління СБУ в Чернівецькій області,

Зазначається, що зрадницею виявилася колишня староста Володимирівського старостинського округу, яка за своїми посадовими обов’язками також входила до складу виконавчого комітету Лазурненської селищної ради Скадовського району.

Після захоплення частини Херсонщини військами РФ, підозрювана чиновниця одразу добровільно змінила у своєму кабінеті український прапор на ворожий триколор. Росіяни призначили її на посаду голови фейкової “адміністрації села Володимирівка військово-цивільної адміністрації Лазурненської селищної територіальної громади”. Після так званого “приєднання до РФ” вона стала “начальником територіального управління села Володимирівка Адміністрації Скадовського муніципального округу”.

Фігурантка акож стала “депутаткою” окупаційного “Совєта депутатів Скадовського муніципального округу” від політичної партії “Єдіная Росія”.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили ексстарості села про підозру за двома статтями Кримінального кдексу України – державна зрада та добровільне зайняття посади, пов’язаної з виконанням функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території.

Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення фігурантки до відповідальності.

Нагадаємо, служба безпеки зібрала доказову базу на колаборанта Назара Шкіля – іподиякона так званої “Херсонської єпархії РПЦ” на тимчасово окупованій частині регіону. Священник УПЦ МП одним із перших пішов на співпрацю в ворогом і зібрав однодумців для розфарбування стели на в’їзді в окупований Херсон у кольори російського прапора.

Також повідомлялося, що СБУ затримала у Київській області зрадницю, яка на початку повномасштабного вторгнення Росії намагалась допомогти агресору захопити столицю України.

Джерело