Колишній одеський військком постане перед судом

Колишній одеський військком постане перед судом

Фото: Одеський обласний ТЦК та СП Завершено розслідування стосовно колишнього одеського військкома

Колишньому військкому інкримінують нез’явлення на службу, ухилення від військових обов’язків та використання підроблених документів

Завершено розслідування стосовно колишнього одеського військкома, який замість служби відпочивав на Сейшельських Островах. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора у четвер, 11 липня.

Встановлено, що він з 2 по 16 грудня 2022 року ухилявся від служби, надавши підроблений медичний документ про перебування на лікуванні.

19 грудня 2022 року, перебуваючи на стаціонарному лікуванні у військовій частині, колишній військком ввів лікуючого лікаря в оману та обманним шляхом отримав переводний епікриз із медичної карти стаціонарного хворого з рекомендацією щодо направлення на лікування за кордон.

У грудні 2022 – січні 2023 він відпочивав зі своєю сім’єю на Сейшелах і в Іспанії.

Йому інкримінують нез’явлення на службу, ухилення від військових обов’язків та використання підроблених документів.

Стороні захисту надано доступ до матеріалів справи.

Нині колишній одеський військком перебуває під вартою.

До суду вже скеровано обвинувальний акт стосовно військкома за фактом незаконного збагачення на понад 142 млн грн (ст. 368-5 КК України). Також йому було повідомлено про підозру в організації легалізації майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209 КК України).

Раніше ми повідомляли, що сім’я начальника одеського військкомату Євгена Борисова під час повномасштабної війни придбала в Іспанії нерухомості та автівок на мільйони доларів. Про це свідчать витяги з іспанського реєстру, однак сам Борисов запевняє, що нібито нічого про це не знає. У червні минулого року звільнено з посади одеського військкома Євгена Борисова.

Нагадаємо, фігурант, перебуваючи на посаді начальника Одеського ОТЦК та СП, з лютого 2022 року по квітень 2023 року набув активів на понад 142 млн грн. Крім цього, йому було повідомлено про нову підозру в організації легалізації майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах. Як відомо, що в зазначений проміжок часу Одеський ТЦК та СП очолював Євген Борисов.

Джерело