Коли змінювати стрижку: ознаки необхідності зміни зачіски

Що може вказувати на те, що час задуматися над зміною образу. І ні, ми не говоримо про кардинальні зміни, а ось змінити стрижку — саме те. Стилісти рекомендують зайнятися зміною зачіски, якщо ви помітили одну з наведених нижче ознак у своєму образі, інформує Ukr.Media.

Волосся вже не виглядає об'ємним

Коли ви виходите з салону, вашій стрижці, виконаній і укладеній професіоналом, заздрять усі. Але вже за кілька місяців без корекції волосся відростає таким чином, що об'єм навіть на густому волоссі втрачається. Кінчики стають важчими, витягаючи волосся по всій довжині. Починає здаватися, що волосся "приклеєне" до голови. Якщо ви помітили щось подібне, запишіться до свого майстра на корекцію або ж на зміну стрижки.

Ваша стрижка не підходить вашій формі обличчя

Якщо ви не можете похвалитися овальною формою обличчя з гострими вилицями, поспішаємо засмутити — підбирати стрижку варто ретельно. Краще, якщо ви зробите це ще до того, як сядете в крісло майстра. Пам'ятайте, що неправильна стрижка, якою б стильною і трендовою вона не була, не додасть вам краси й упевненості, якщо не буде підкреслювати достоїнства обличчя. Орієнтуйтеся тільки на цей фактор, а не на поради подруг, які чули, що "ця стрижка в тренді". Якщо ідеї не спадають на думку, витратьте деякий час на вивчення зірок, з такою ж формою обличчя, як у вас, або ж порадьтеся з досвідченим стилістом.

Стрижка не підходить до вашого нового стилю

Жінки обожнюють зміни — сьогодні ви прихильниця романтичних образів, а вже за пів року різко міняєте колір волосся, а в гардеробі з'являються відверті речі в стилі фатальної красуні. Кожна з цих змін вимагає зміни стрижки, не забувайте про це. Ви нещодавно оновили весь гардероб? Стиль кардинально відрізняється від того, що було раніше? Варто задуматися про зміну стрижки. Знову ж таки, обов'язково порадьтеся з професіоналом, а не з подругою.

Джерело