Коли можна робити манікюр згідно з народними прикметами

Існує прикмета, що вночі не можна стригти нігті, це веде до того, що людина починає сильно хворіти, її втрачає життєва сила і енергія. Можна залучити невдачі і погане самопочуття. Але є й інші прикмети і забобони пов'язані з обстриганням нігтів, інформує Ukr.Media.

Чому не можна робити ввечері манікюр

Багато людей вірить в прикмети, вважають, що їх не даремно придумали багато років тому предки. Існує думка, що обстригати нігті в нічний час не можна, бо люди можуть залучити у своє життя невдачі і погане самопочуття. Зло може оселитися в будинку і перешкоджати появі удачі. Позбавляти людей від щасливих моментів, залучати недоброзичливців і погане самопочуття.

Стригти в темний час доби нігті — залучити хвороби, сварки в родині. Люди можуть бути дратівливими і дуже нещасними. У темний час доби з'являється нечиста сила, яка може прийти в будинок. Але є й інша думка з приводу манікюру в нічний час доби. Раніше було погане освітлення, люди, які стригли нігті, могли поранитися, тому і придумали дану прикмету.

Коли найкраще робити манікюр

Існують прикмети, які можуть вплинути на стрижку нігтів.

Понеділок

Даним днем тижня управляє Місяць. Роблячи манікюр в понеділок, можна позбутися від негативних думок і всіх невдач. Люди притягують щастя в сімейному житті. Позбавляються від туги, печалі і негативних думок. Тому радять робити манікюр в даний день тижня.

Вівторок

Протегує даним днем тижня — Марс. Допомагає досягти мети і позитивно впливає на майбутнє і удачу. Допомагає придбати людям впевненість в собі, підсилює здатність сконцентруватися над власними справами. Робити манікюр у вівторок, допомагає захиститися від темної сили, позбавляє від негативних думок і поганого самопочуття.

Середа

Даний день тижня знаходиться під заступництвом Меркурія, який допомагає залучити нові знайомства, покращує самопочуття, позбавляє від негативної енергетики. Якщо люди посварилися, радять підстригти нігті в третій день тижня, можна позбавити людину від невдач і поганого самопочуття.

Четвер

Протегує Юпітер, сприятливий день для манікюру, підстригання нігтів, допомагає правильно прийняти рішення, позбавляє від поганих думок. Позитивно впливає на бізнес, фінанси і відносини. Допомагає людям розкритися в нових талантах.

П'ятниця

Даним днем тижня протегує Венера, позитивно впливає на любов, на сімейні відносини. Радять приділити увагу коханій людині, якщо стригти нігті, то можна позбавиться від позитивної енергетики, нігті стають ламкими і некрасивими. Манікюр небажано робити в даний день тижня, можна залучити сварки і конфлікти.

Субота

Даним днем тижня протегує Сатурн, дуже сильна планета, позитивно впливає на фінанси, гроші. Притягує фінансову удачу і щастя. Можна робити манікюр.

Неділя

В даний день тижня можна розслабитися, приділити увагу Богу, рідним і близьким людям. Приділяти увагу манікюру, стрижці нігтів небажано.

Джерело