“Кінь і електромобіль”: Орбан та Ердоган обмінялися подарунками

"Кінь і електромобіль": Орбан та Ердоган обмінялися подарунками

Фото: Прес-служба президента Туреччини Віктор Орбан і Реджеп Таїп Ердоган

Голова угорського уряду подарував президенту Туреччини – коня, а турецький лідер прем’єру Угорщини – електромобіль.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, що прибув з візитом у Будапешт, обмінялись подарунками.

Очільник угорського уряду похизувався “гостинцем” від Ердогана (першим турецьким електромобілем) у Facebook, а також показав подарунок для турецького лідера – жеребця Аристократа, розведеного на Угорському кінному заводі в місті Мезйогедьєш.

“Подарунок від нації вершників нації вершників”, – заявив Орбан.

Прес-служба турецького лідера повідомила, що Орбан отримав від Ердогана автомобіль Togg – перший електромобіль турецького виробництва з іменним номерним знаком – HU TR-100, що символізує 100-річчя відносин між двома країнами.

Орбан посидів за кермом електромобіля й повозив Ердогана.

Лідери двох країн також провели спільну прес-конференцію.

“Під час наших переговорів із Орбаном ми також обговорили поточні питання, включаючи відносини Туреччини та ЄС, події в Україні та секторі Газа”, – повідомив турецький лідер.

Під час свого виступу президент Ердоган повідомив, що за підсумками 11 місяців цього року обсяг торгівлі з Угорщиною перевищив торішній рівень та наблизився до 4 мільярдів доларів.

“Міжнародна спільнота несе основну відповідальність за те, щоб надіслати Ізраїлю правильні сигнали і покласти край цій бійні. Туреччина, з першого дня докладає інтенсивних дипломатичних зусиль, щоб встановити негайне припинення вогню і запобігти поширенню конфлікту”, – додав президент Туреччини.

  Як ми вже писали, між Туреччиною та Угорщиною підписано угоду про постачання природного газу. Документ підписали генеральні директори компаній під час візиту турецької делегації на чолі з президентом Туреччини до Угорщини

Трамп назвав Орбана “великим лідером Туреччини”

Джерело