Кілька шкідливих звичок, які призводять до того, що ваше волосся швидко стає жирним

Лише небагатьом жінкам вдається мити волосся кілька разів на тиждень. Більшості з нас доводиться робити це мало не щодня. Але, можливо, причина у нас самих, стверджують фахівці, а точніше у звичках, через які підвищується сальність шкіри голови, інформує Ukr.Media.

Ви занадто часто торкаєтеся до волосся

Можливо, ви чули про те, що не можна часто чіпати обличчя руками — це призводить до появи зморшок і підшкірних прищів. Те ж правило стосується і волосся. Якщо ви постійно поправляєте зачіску руками, то на неї потрапляють частинки епітелію і секрету сальних залоз — волосся вже до вечора стає брудним.

Часте миття

На жаль, щоденне миття волосся лише прискорює процес саловиділення. Вся річ у тім, що шампунь змиває зі шкіри голови природний шкірний жир, і сальні залози починають працювати швидше, щоб компенсувати його нестачу.

Кондиціонер для волосся

Використовувати кондиціонер для волосся не лише можна, але і потрібно — з невеликим застереженням: "Краще менше, ніж більше". Правильно підбирайте засіб відповідно до вашого типу волосся і ніколи не наносьте його на корені.

Брудний гребінець

Наскільки часто ви чистите і миєте щітку для волосся? Це потрібно робити регулярно, адже на її зубцях осідає не лише волосся, що випало, але і залишки косметичних засобів та часточки епітелію. Усе це перемішується з пилом і брудом, а потім потрапляє на ваше чисте волосся під час розчісування. Страшна картина, чи не так?

Засоби для укладання волосся

Ви полюбляєте і вмієте робити зачіски? Це схвально. Але пам'ятайте, що деякі з косметичних засобів можуть забивати пори у шкірі голови та осідати на волоссі. Так, сухий шампунь настільки сильно "в'їдається" у волосся, що для його повного видалення може знадобитися 2-4 миття.

Неправильний вибір косметики

Якщо ваше волосся дуже швидко стає брудним, прийшов час провести ревізію ваших запасів — можливо, ви користуєтеся невідповідною косметикою. За підвищеної сальності вибирайте засоби для волосся з полегшеною формулою — уникайте назв, у яких наявні слова "блиск" і "зволоження".

Джерело